Czy prowadząc własną działalność gospodarczą odnosisz wrażenie, że to ciągła walka z czasem, którego zawsze jest za mało? Może lubisz swoje zajęcie, ale denerwują Cię tak zwane sprawy papierkowe – czyli cała nieprzyjemna, choć wymagana biurokracja? Jeśli Twoja odpowiedź na któreś z powyższych pytań była twierdząca, to dziś mamy bardzo dobre rozwiązanie, które pozwoli Ci szybko i sprawnie wystawiać faktury, zarządzać nimi, przesyłać je kontrahentom oraz do biura rachunkowego. Oprogramowanie dostarczane przez inFakt posiada szereg pomysłowych i dobrze zaprojektowanych rozwiązań, które z pewnością ułatwią Ci pracę.

inFakt – klikając tutaj uzyskasz dodatkowo 10% zniżki

Program do fakturowania inFakt to aplikacja działająca na rynku od wielu lat, stale udoskonalana i rozwijana. Poniżej kilka najważniejszych cech:

Wystawianie faktur w dowolnym miejscu i czasie – dzięki temu, że inFakt jest programem do wystawiania faktur działającym on-line do jego obsługi wystarczy dowolny komputer, tablet lub smartfon z dostępem do internetu. Do nasze konta w aplikacji możemy zalogować się z dowolnego miejsca, o dowolnej porze dnia lub nocy i szybko wystawić fakturę (nawet będąc jeszcze w siedzibie Klienta).

Wystawienie i przesłanie faktury to tylko kilka kliknięć – program posiada szereg udogodnień, które sprawią że sporządzenie oraz przesłanie na e-mail gotowej faktury to dosłownie kilkadziesiąt sekund. Jest zintegrowany z CEIDG, więc wystarczy wpisać tyko NIP kontrahenta, a oprogramowanie samo uzupełni resztę danych, dzięki czemu unikniemy pomyłek.

Łatwe zarządzanie finansami – czytelny interfejs pozwala szybko przeglądać i segregować faktury. Program między innymi sam oznacza faktury z przekroczonym terminem płatności.

Dodawanie współpracowników – dostęp do naszego konta w aplikacji możemy dać innej osobie (współpracownikowi) lub księgowemu, dzięki czemu sam będzie mógł pobierać potrzebne mu dokumenty, a my nie będziemy musieli dostarczać mu ich osobiście.

Bezpieczeństwo prawne – specjaliści z inFakt dbają o to aby ich oprogramowanie zawsze było dostosowane do obowiązujących przepisów, dlatego można mieć pewność że wystawione faktury spełnią wymogi formalne

Pomoc w razie potrzeby – dla wszystkich osób korzystających z inFakt dostępna jest specjalna infolinia czynna w od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 22:00, gdzie można uzyskać pomoc w przypadku jakichkolwiek wątpliwości

Niska cena – inFakt dostępny jest w darmowej wersji testowej (do 3 faktur w miesiącu) oraz wersji komercyjnej, która nie posiada żadnych ograniczeń, a jej koszt to jedynie 12zł miesięcznie (przy rozliczeniu rocznym). Dodatkowo klikając poniżej można uzyskać rabat w wysokości 10%.

inFakt – klikając tutaj uzyskasz dodatkowo 10% zniżki

Dla kogo oprogramowanie do wystawiania faktur inFakt?

Program do fakturowania inFakt posiada szereg dobrze przemyślanych rozwiązań, które doskonale sprawdzą się w każdym przedsiębiorstwie, natomiast jego zalety najbardziej odczuwalne będą dla właścicieli małych firm oraz osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Prowadząc tego typu biznes przeważnie nie możemy sobie pozwolić na zatrudnienie księgowej na etat lub innej osoby odpowiedzialnej wyłącznie za finanse, w tym wystawianie faktur. Dlatego najczęściej wystawianie dokumentów rachunkowych odbywa się kosztem czasu, który powinien być przeznaczony na inne czynności. Maksymalne uproszczenie tego procesu i skrócenie czasu który trzeba poświęcić na zarządzanie rachunkowością w naszej firmie z pewnością przyniesie wiele korzyści i pozwoli uniknąć niepotrzebnych stresów. Program do wystawiania faktur inFakt jest przykładem oprogramowania które doskonale sprawdzi się w takim przypadku.

Oprogramowanie do fakturowania inFakt to doskonałe rozwiązanie zarówno dla doświadczonych jak i zupełnie początkujących przedsiębiorców. Bardzo łatwa i intuicyjna obsługa oraz dostęp do infolinii sprawią, że bez kłopotu wystawisz swoją pierwszą, jak i każdą następna fakturę.

inFakt – klikając tutaj uzyskasz dodatkowo 10% zniżki

Dodatkowe korzyści oprogramowania inFakt

Poza wszystkimi wymienionymi na początku tego tekstu zaletami, program do fakturowania inFakt posiada jeszcze wiele innych udogodnień.

Warto wspomnieć między innymi o tym, że twórcy zadbali o integrację z firmami windykacyjnymi (co będzie przydatne w przypadku kiedy kontrahent będzie zalegał z płatnością) oraz firmami pożyczkowymi (dzięki czemu możemy szybko otrzymać pieniądze w postaci pożyczki na poczet wystawionych faktur, jeszcze przed ich opłacaniem przez Klienta).

Banalna obsługa, szybki dostęp z dowolnego urządzenia podłączonego do internetu, błyskawiczne dodawanie kontrahentów, wystawianie oraz przesyłanie faktur i przede wszystkim bardzo atrakcyjna cena – to tylko niektóre zalety programu do fakturowania inFakt. Jeśli nie jesteśmy przekonani, że programowanie to spełni nasze oczekiwania, warto skorzystać z możliwość darmowego konta testowego, które pozwala wystawia trzy faktury miesięcznie bez żadnych dodatkowych opłat.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Dobry i tani program do wystawiania faktur

Czy prowadząc własną działalność gospodarczą odnosisz wrażenie, że to ciągła walka z czasem, którego zawsze jest za mało? Może lubisz swoje zajęcie, ale denerwują Cię tak zwane sprawy papierkowe – ...

KATEGORIA: Finanse DODANY: 31 maja 2021

Ta strona do działania wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich używanie. Wszystkie ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w opcjach Twojej przeglądarki internetowej.

Rozumiem Opuść stronę