Wesele to dla bardzo wielu osób jeden z najistotniejszych dni w życiu. Nikogo nie powinno dziwić, że starannie planują każdy detal – zaczynając od miejsca w którym odbędzie się przyjęcie, przez menu i wystrój sali, na oprawie i zespole muzyczny kończąc. Każdy życzyłby sobie, aby przybyli goście znakomicie się bawili, a impreza na bardzo długo po jej zakończeniu pozostała w ich pamięci. Poniżej zaproponuję kilka interesujących inspiracji na atrakcje, które można przygotować dla swoich gości, a które równocześnie sprawią, że nasze przyjęcie weselne będzie tematem rozmów jeszcze przez wiele następnych tygodni.

Ciężki dym

Czy marzyłaś, aby Wasz pierwszy taniec wyglądał jakbyście szybowali w chmurach? Mam doskonałą wiadomość – jest to jak najbardziej możliwe. Wystarczy skorzystać z oferty osób zajmujących się wynajmowaniem urządzeń służących do wytwarzania ciężkiego dymu.

Odpowiedniej jakości maszyna do dymu przykryje cały parkiet gęstą warstwą obłoków, które sprawią, że Wasz pierwszy taniec będzie miał odbierający mowę klimat. Dodatkowa zaleta jest taka, że unoszący się dym skutecznie zakamufluje wszystkie małe potknięcia w trakcie wykonywania choreografii tanecznej. Oczywiście wytwornica dymu sprawdzi się nie tylko podczas pierwszego tańca, ale także w wielu innych sytuacjach – wszystko zależy od Waszej inwencji.

Ciężki dym na wesele wynajmiesz tutaj: https://www.weselne-atrakcje.com.pl/oferta-dodatkowa/

Selfie Mirror

Świetną pamiątkę w postaci humorystycznych fotografii, a dodatkowo idealną porcję zabawy zagwarantuje nam stosunkowo nowa atrakcja jaką jest Fotolustro. Maszyna ta, to nic innego jak dużych rozmiarów panel dotykowy, który symuluje lustro. Jego kliknięcie powoduje, że wykonywana jest fotografia – podobnie jak robimy sobie selfie telefonem komórkowym.

Niektóre Magiczne Lustra mają przeróżne dodatkowe możliwości, takie jak przyklejanie do zdjęć napisów, modyfikacja zrobionych zdjęć, nakładanie filtrów i inne podobne. Ponadto większość tych maszyn ma opcję podłączenia drukarki, co powoduje że wykonane fotografie można wydrukować natychmiast. Wystarczy uśmiechnąć się, przycisnąć i po krótkiej chwili cieszyć się ekstra pamiątką.

Osoby wynajmujące Magiczne Lustra na przyjęcia najczęściej gwarantują dodatkowe gadżety pod postacią różnego rodzaju zabawnych nakryć głowy czy innych rekwizytów.

Świecący napis

Gigantyczne świecące litery układające się chociażby w napis KOCHAM będą doskonałą scenerią do zdjęć oraz filmów i sprawdzą się ponadto jako element dekoracji sali. Z własnego doświadczenia mogę stwierdzić, że goście bardzo chętnie robią sobie zdjęcia przy takiego rodzaju literach.

Maszyna do baniek albo karton pełen balonów

Wynajmując maszyny do wytwarzania baniek mydlanych możemy stworzyć magiczny i baśniowy klimat. Taka atrakcja z pewnością dostarczy sporo zabawy najmłodszym gościom, a dla nieco starszych będzie doskonałą okazją do zrobienia niepowtarzalnych fotografii oraz nagrań wideo.

Podobnie imponujący efekt można uzyskać wykorzystując ogromny karton, po otwarciu którego z wnętrza wylatują dziesiątki, albo nawet setki kolorowanych balonów.

Obie wyżej opisane atrakcje świetnie komponują się z maszyną do wytwarzania ciężkiego dymu.

W przypadku gdy decydujemy się na zamówienie kilku opcji jednocześnie korzystnie jest wybrać firmę, która ma w swoim katalogu wszystkie interesujące nas atrakcje. W ten sposób możemy liczyć na atrakcyjniejsze warunki umowy i lepszą cenę. Zanim jednak podejmiemy ostateczną decyzję o rezerwacji warto zapytać o zdanie menadżera sali na której organizujemy przyjęcie – może się zdarzyć, że z pewnych przyczyn nie pozwoli na na skorzystanie z któregoś z urządzeń.

Wszystkie wyżej wspomniane atrakcje zostały opisane w kontekście przyjęcia weselnego, ale rewelacyjnie sprawdzą się również przy pozostałych okazjach, jak chociażby osiemnastki, chrzciny czy impreza firmowa. Goście na pewno będą zachwyceni. Trzeba jednak wiedzieć, że przeróżne atrakcje są wyłącznie dodatkiem, bo nie są w stanie zastąpić optymistycznego nastawiania i dobrego nastroju.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Niezapomniane wesele

Wesele to dla bardzo wielu osób jeden z najistotniejszych dni w życiu. Nikogo nie powinno dziwić, że starannie planują każdy detal – zaczynając od miejsca w którym odbędzie się przyjęcie, ...

KATEGORIA: Styl Życia DODANY: 16 sierpnia 2021

Ta strona do działania wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich używanie. Wszystkie ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w opcjach Twojej przeglądarki internetowej.

Rozumiem Opuść stronę